Usługi

Sprzedaż okularów

Sprzedaż okularów

W naszym salonie optycznym to proces wymagający wiele uwagi. Dobieramy okulary w zależności od upodobań klienta, mając przede wszystkim na względzie to, aby zapewniały one jak najlepszą jakość widzenia. Odpowiednie okulary to nie tylko ich właściwe dopasowanie do fizjonomii twarzy, ale również do stylu życia, jak i indywidualnych potrzeb wzrokowych. 

Oferujemy szeroki wachlarz okularów – posiadamy modne oprawki znanych i cenionych firm, jak i soczewki okularowe dostosowane do przeróżnych potrzeb naszych klientów. Sprzedajemy okulary przeciwsłoneczne w różnych formach: klasycznej, polaryzacyjnej, korekcyjnej, wersje z filtrami.

Posiadamy magazyn szkieł korekcyjnych z antyrefleksem na miejscu. Zatem okulary często są gotowe w 1 godzinę.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również lupy, pomoce optyczne dla słabowidzących firmy Eschenbach, nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją na okulary korekcyjne, okulary sportowe przeciwsłoneczne z wkładką korekcyjną, okulary ochronne oraz akcesoria (płyny, ściereczki, futerały, sznureczki i łańcuszki).

Badania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy na miejscu kompleksowe badanie wzroku oraz wykonanie okularów nawet w godzinę. Ponad wszystko cenimy Państwa czas!

W naszym salonie posiadamy własne laboratorium wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, co pozwala na dokładną obróbkę soczewki okularowej. W pełni cyfrowa obróbka zapewnia wysoką precyzję i estetykę wykonania. Usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów-rzemieślników z ponad 16-letnim doświadczeniem, a wszystkie prace przechodzą kontrolę jakości.

Naprawy okularów - Ikona

Naprawy okularów

Głównym zadaniem optyka okularowego powinien być nie tylko właściwy wybór okularów, ale również ich naprawa.

Ręczna praktyka to coś, co praktycznie oferujemy jako jedni z nielicznych w Szczecinie!

Jako jedni z nielicznych w Szczecinie ręcznie przerabiamy soczewki okularowe z połamanych opraw. Soczewki docinamy z uwzględnieniem pomiarów oraz mając na uwadze parametry niezbędne, do prawidłowego widzenia pacjenta.

Realizujemy zarówno proste np.prostowanie powyginanych opraw, jak i bardziej zaawansowane naprawy, jak klejenie, wymiana podnosków, żyłki, wkrętów, koszulek przeciwalergicznych na nauszniki, czy wymiana fleksów.

Zajmujemy się naprawą oprawek okularowych metalowych, tytanowych, stalowych. Konserwacja oraz techniczna regulacja wykonywana jest od ręki, błyskawicznie, a jednocześnie bardzo precyzyjnie.